Перехід на Linux Kubuntu

Submitted by gary on Thu, 09/15/2011 - 00:00

Ура! Нарешті я наважився перейти на Лінукс. Точно не знаю навіщо мені це щастя. Звісно, він безкоштовний. В ньому є купа програм, які не поступаються якістю платним, віндовим програмам (які я так ні разу і не купляв...). Дотого ж, не треба ставити різні костилі, типу Denwer. Тут воно все рідне: поставив, конфіги поправив і готово. Крім того, ця система нова для мене - а я таке люблю... Та все ж, це не головна причина... Головною причиною, мабуть, є те, що я завжди хочу щоб в мене все було не так як у більшості людей!) Це моя рушійна сила! І цю силу не зупинити, бо завжди знайдеться кілька людей які починають мене мавпувати. І я вимушений вигадувати щось нове. Ось звідки береться прогрес!!! А то "лінь - двигун прогресу" - якось вже проїлося.)

Ось вже тиждень сиджу в лінуксі. Це ніяк не заважає роботі, і приносить масу цікавих "проблем", які досить просто вирішувати в конфігах)

Крім того, кілька днів тому трішки понівичив код одного плазмоїда, написаного на мові Python. Вперше бачив цю мову, і досить швидко розібрався (вона С-подібна). Хоча спочатку мене зводили з пантелику відступи. Результат був таким, як я і хотів: плазмоїд (для керування режимами роботи процесору) PlasmaFreq позбувся заголовку та двох, непотрібних мені (і моєму процесору) режимів. Тепер він займає зовсім трохи місця, і має симпатичніший вигляд.

Якщо протягом 5-6 місяців мені не пригодиться вінда, то знесу її нафік. ;)