Cardubiino

Submitted by gary on Fri, 09/16/2011 - 00:00

Вчора була спроба зібрати автомобіль який керується з пульта дистанційного керування від телевізора. Покищо в чорновому варіанті і не з усіма компонентами. Та все ж вийшло доволі непогано. До Ардуіни я підключив ІЧ-приймач, серво-привод, та двигун постійного струму від принтера Canon IP 1500.

Двигун мав власне живлення, і керувався через транзистор КТ817Г. Серво-привод був підключений напряму від ардуіно. В подальшому я зроблю йому незалежне від ардуїни живлення, або ж якось фільтруватиму струм. Я надіюся що саме із-за цього час від часу були проблеми з розпізнаванням ІЧ сигналів. Хоча це було й не часто.
В результаті вийшло керувати поворотом серво-привода, швидкістю офертання двигуна, та посилання сигналу для заднього ходу. Цей сигнал відображався світлодіодом. Через 3-4 дні привезуть мікросхему L298, яка буде реалізовувати зміну полярності струму, тобто задній хід)

Доречі, цікавий факт: коли підключена бібліотека роботи з серво-приводом, виходи 9 і 10 перестають бути аналоговими, і перетворюються в цифрові. Це примусило мене трішки понервуватися, і прифігіти.